Proč nakupovat u nás?

 

1. Nakupujete ekonomicky výhodně 

 

Při nákupu prádla je dobré zakalkulovat k ceně i jeho životnost (i tu vizuální) a budoucí náklady na údržbu. Orientovat se pouze podle nákupní ceny a prvního dojmu není příliš úsporné, pokud nemáte věrohodný doklad či referenci o kvalitě. Více informací si můžete přečíst v populárně-naučném článku Kvalita nebo cena?

 

 

2. Slevy

 

Slevový systém je založen na dlouhodobé spolupráci se zákazníkem. Malá sleva při registraci a další za dosažené obraty. Pokud hledáte jen výhodnou  super slevu, budete muset hledat u "konkurence". U nás prodáváme kvalitu. Celý systém slev je popsán podrobně na stránce Slevy.

 

 

3. Nabízíme velikost na míru

 

Správná velikost prostěradla nebo ložního prádla je velmi důležitá z hlediska ekonomického i vzhledem k zákazníkovi. Malé prostěradlo či velký povlak na přikrývku může znepříjemnit pobyt zákazníka. Více zde

 

 

 

4. Poradíme Vám s výběrem

 

V Poradně nabízíme základní informace pro orientaci při výběru jednotlivých produktů a radíme na co si dát pozor. Pro ty co chtějí vědět víc, nabízíme kontakty na odborníky.

 

5. Vyhnete se následným problémům

 

Kvalita nabízeného zboží je důkladně prověřena nejen v certifikované zkušebně, ale hlavně v praxi v průmyslových prádelnách, půjčovnách prádla a u mnoha konkrétních zákazníků. Nákupem kvalitního prádla se vyhnete mnoha problémům při jeho údržbě a používání.

 

 

 

6. Buďte úspěšní - nabízejte kvalitu

 

Kvalita Vaší služby je to, co Vaši zákazníci ocení nejvíce. Je to jediná cesta k úspěchu. Zákazníci se vrací opakovaně vždy za kvalitou. Spekulace o ceně je jen hra, ve které kvalita vítězí.

 

 

Profesionální prádlo pro profesionály

 

 

 

 

Tento e-shop s průmyslovým prádlem vznikl jako podpora malým a středním zákazníkům, především v oblasti ubytování, stravování, zdravotnictví a dalších, kde je prádlo významnou nákladovou položkou.

 

Připravili jsme pro Vás nabídku vysoce ekonomického prádla. Prádlo vyniká vysokou kvalitou a životností a díky jeho technickým parametrům Vám uspoří mnoho nákladů nejen při méně častém nakupování, ale především při průmyslovém či vlastním praní.

 

Prádlo splňuje vysoké nároky na průmyslovou údržbu a veškeré materiály jsou s tímto ohledem již vyráběny a upravovány. Všechny důležité materiály jsou certifikovány v TZÚ Brno.

 

Prádlo dodáváme také na zakázku dle potřeb zákazníka, například u ložního prádla lze zvolit přesně jeho velikost a typ uzávěru. Je možné také doobjednat soupravy ve stejném designu či jen samotné polštáře a podobně. U osobního prádla je možné vyhovět konkrétním představám zákazníka. Také stolní prádlo je možné z vybraných materiálů upravovat dle potřeb. Froté program je standardizován a je tedy možné ho pouze označit například vyšitým logem či dohodnutým značením.

 

Velmi důležitá je pro naše zákazníky i informovanost a podpora při správném výběru prádla. Proto je Vám k dispozici naše Poradna, kde najdete důležitá témata. Pokud budete mít opravdu odborný dotaz či problém, nabízíme Vám několik kontaktů na renomované odborníky, kteří Vám s Vaším problémem rádi pomohou.